VYUŽITE ODKUPNÝ BONUS AŽ 1500€

CITROËN C3 AIRCROSS SUV S ODKUPNÝM BONUSOM A VÝHODNÝM FINANCOVANÍM

VYUŽITE VŠETKY BENEFITY

MAXIMÁLNY KOMFORT

  • Mestské SUV C3 Aircross s výkonným a úsporným benzínovým motorom Puretech 110 S&S BVM6.
  • Nové sedadlá Advanced Comfort Seats pre ešte viac pohodlia. Sedadlá so širokým a veľkorysým dizajnom ponúkajú dokonalý komfort.
  • Nový 9” displej pre väčšiu ergonómiu a praktickosť používania s funkciou Mirror Screen.
  • 12 užitočných a intuitývnych asistenčných systémov pre bezpečnosť a pohodlie na palube, vrátane asistenta rozjazdu do kopca.

AKO ZÍSKAM VŠETKY BENEFITY

Všetky informácie o využití benefitov pre akciu Citroën výmena kontaktujte Vášho preferovaného predajcu alebo požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Platnosť od 1. 3. 2023 do 30.4. 2023. O ihneď dostupnej farebnej kombinácii, stupni výbavy a motorizácii vozidiel Citroën C3 Aicross sa informujte u Vášho predajcu.
Uvedená akciová cena zahŕňa PRIVILEGE BONUS a ODKUPNÝ BONUS.
Dostupné len do vypredania skladových zásob, motorizáciu nie je možné objednať do výroby. ODKUPNÝ BONUS je podmienený výkupom vozidla a je platný len na skladové vozidlá. CITROËN PRIVILEGE BONUS je platný len v prípade financovania vozidla cez CITROËN FINANCIAL SERVICES. CITROËN FINANCIAL SERVICES je financovanie poskytované spoločnosťou ESSOX FINANCE, s. r. o. Ponuka financovania s využitím Privilege Bonusu Vám bude poskytnutá predajcom značky CITROËN.

Menu