NOVÝ CITROËN C5 X

Nezáväzná objednávka

  Zaslaním žiadosti potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) so zásadami spracúvania osobných údajov

  ODVAHA A TECHNOLÓGIE PRE LEPŠÍ ZÁŽITOK Z CESTOVANIA

  Nový Citroën C5 X spája eleganciu sedanu, dynamiku kombi a vyvýšený posed v SUV. Poskytuje skutočný pokoj vďaka programu Citroën Advanced Comfort® s kabínou hodnou salónika. Na zjednodušenie vášho každodenného života na palube ponúka Nový Citroën C5 X pokročilé technológie pre poloautonómnu jazdu a nové komunikačné rozhranie na 12” HD dotykovom displeji s rozpoznávaním hlasu. Nový Citroën C5 X je dostupný v plug-in hybridnej a benzínovej verzii. Vyberte si !

  PLYNULÉ, AERODYNAMICKÉ LÍNIE

  ELEGANCIA A DYNAMIKA

  Nový Citroën C5 X vyniká v segmente, ktorý je pomerne tradičný.
  Dvere batožinového priestoru ponúkajú široký otvor a nízku nakladaciu hranu.

  Svojou dlhou kapotou, kontúrami, vysokou líniou bočných okien a lemami blatníkov zadných kolies získava vozidlo osobitý vzhľad a skvelé aerodynamické vlastnosti.

  Dlhú líniu strechy zakončuje plynulý a aerodynamicky tvarovaný horný spojler. Ďalší spojler v lesklej čiernej úprave zabezpečuje potrebný prítlak a stabilitu pri brzdení.

  VYVÝŠENÁ POZÍCIA ZA VOLANTOM

  LEPŠÍ PREHĽAD O DIANÍ NA CESTE

  Vyššia pozícia za volantom nového modelu Citroën C5 X je výsledkom väčšej svetlej výšky oproti tradičnému hatchbacku a väčšieho priemeru kolies (720 mm).
  Takáto zvýšená poloha pri jazde zaručuje viac bezpečnosti a lepší výhľad z vozidla.

  SVETELNÝ PODPIS

  MODERNÝ A TECHNICKY VYSPELÝ

  Nový Citroën C5 X má vpredu aj vzadu nový svetelný podpis značky Citroën v tvare písmena V, ktorý sa po prvýkrát predstavil na novom modeli C4.

  Vidno ho cez deň aj v noci a skvelo dopĺňa nádherné línie nového modelu Citroën C5 X, ktorý vďaka nemu vyniká medzi ostatnými vozidlami a ihneď ho rozpoznáte ako Citroën.
  Tento technicky vyspelý svetelný podpis zahŕňa LED svetlomety v rámci celého modelového radu.

  MOTORIZÁCIE

  PLUG-IN HYBRIDNÝ POHON ALEBO BENZÍNOVÝ MOTOR

  Nový Citroën C5 X má vo výbave vysokovýkonné a úsporné benzínové motory, pričom si môžete vybrať agregáty PureTech 130k alebo PureTech 180k, v oboch prípadoch so systémom Stop/Štart.
  Ešte plynulejšie používanie modelu C5 X a viac vnútorného pokoja prináša automatická prevodovka EAT8.

  Model C5 X Plug-in Hybrid, vhodný na každé použitie, spája všetky výhody čisto elektrického pohonu pri každodennom používaní, vďaka elektromotoru s výkonom 81,2 kW, a potrebného dojazdu, ktorý pri dlhších cestách zabezpečuje zážihový motor PureTech 180k so systémom Stop/Štart. Táto technológia prináša emisie CO2 od 29 g/km (v rámci cyklu WLTP).
  Elektrická automatická prevodovka ë-EAT8 zaručuje pozoruhodnú plynulosť a pôsobivý zážitok z jazdy s krútiacim momentom 360 Nm.

  TELESNÁ A PSYCHICKÁ POHODA

  POZVANIE NA CESTY V DOKONALOM POHODLÍ

  POZVANIE K PSYCHICKEJ POHODE

  Sedadlá Advanced Comfort v novom modeli Citroën C5 X definujú štandard pohodlného sedenia a cítite sa v nich ako doma v obývačke.

  Vďaka špeciálnej výplni, ktorá pripomína doplnkový matrac, pôsobia jedinečne prívetivým dojmom a sú komfortné už na pohľad. Textília s vysokou hustotou a zosilnená štruktúrovaná pena zabezpečujú pohodlnú polohu a komfort aj pri dynamickej jazde, vďaka čomu sa cítite uvoľnene aj po tých najdlhších jazdách.

  VEĽKORYSÝ BATOŽINOVÝ PRIESTOR

  Nový Citroën C5 X má veľkorysý batožinový priestor navrhnutý v štýle vozidiel kombi, ktorý sa môže pochváliť širokým hranatým otvorom, nízkou nakladacou hranou a rovnými bočnými stenami. Okrem toho môžete zadné sedadlá sklopiť.

  Súčasťou dverí batožinového priestoru je zabudovaný kryt batožinového priestoru, ktorý uľahčuje nakladanie a skryje čokoľvek, čo prevážate. Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru disponujú funkciou bezdotykového ovládania, aby vás ich otváranie či zatváranie nezaskočilo.

  POZVANIE NA CESTY

  Jedným z hlavných cieľov, ktoré si automobilka Citroën stanovila pri navrhovaní modelu C5 X, bola priestrannosť.

  Pohodlné sedadlá a jednoduchá palubná doska vytvárajú v prednej časti kabíny obrovský, otvorený životný priestor. Výnimočným priestorom na nohy, komfortnou šírkou a veľkorysým miestom nad hlavami pozýva každého cestujúceho, aby sa pohodlne usadil a odpočinul si. Skutočné pozvanie na cesty v dokonalom pohodlí.

  OBJAVTE NOVÝ CITROËN C5 X

  Menu