NOVÝ CITROËN Ë-C4 X

Nezáväzná objednávka

  Zaslaním žiadosti potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) so zásadami spracúvania osobných údajov

  CHARAKTERISTIKA Ë-C4 X ËLECTRIC

  Úplný pokoj

  Jeho dizajn, pohodlie a praktickosť na palube sú absolútne identické s verziou so spaľovacím motorom. Ë-C4 X Electric prínáša potešenie z jazdy bez hluku alebo emisií CO2.

  100% ËLECTRIC

  Ë-C4 X

  • Dojazd až 360 km v cykle WLTP,
  • motor s výkonom 100 kW alebo 136 k,
  • 3 jazdné režimy (Eco, Normal a Sport) pre väčší zážitok z jazdy bez emisií CO2.

  VÝRAZNÝ ŠTÝL

   Predná maska a výrazný podpis Citroënu

  Vysoká horizontálna kapota je doplnená klesajúcimi priehlbinami a chrómové šípky sa tiahnu po celej šírke karosérie vozidla. Rozširujú ich predné svetlá s dvojitou výškou využívajúce svetelnú technológiu Citroën LED Vision. Okrem toho, že poskytujú maximálnu viditeľnosť, posilňujú high-tech DNA vozidla.

  SKUTOČNÝ KOMFORT

  Vo vnútri C4 X a Ë-C4 X si vodič a cestujúci užijú bezkonkurenčný pocit pokoja, pohodlia a priestoru vďaka programu Citroën Advanced Comfort.

  Sedadlá Advanced Comfort

  Široké a príjemné sedadlá Advanced Comfort® sú vystužené špeciálnou 15 mm penou a poskytujú jedinečnú kombináciu vizuálneho a dynamického pohodlia.

  Priestranné zadné sedadlá ponúkajú mimoriadne veľkorysý priestor.

  JAZDA V ZNAMENÍ ZEN

  Služby

  Využite služby, ktoré vám uľahčia každodenný život z domu aj priamo vo vozidle pre vašu bezpečnosť a pohodlie.

  Bezpečnostné a asistenčné systémy

  Ë-C4 X Ëlectric a C4 X ponúkajú celý rad najnovších asistenčných technológií. Až 20 pokročilých systémov zlepšuje bezpečnosť jazdy a znižuje stres vodiča alebo spolujazdca.

  MOTORIZÁCIE

  Benzín, diesel alebo 100% Ëlectric

  Základné vlastnosti ë-C4 X Ëlectric sú:

  • elektromotor s výkonom 136 k (100 kW) a automatická prevodovka,
  • krútiaci moment 260 Nm ihneď k dispozícii,
  • dojazd do 360 km v cykle WLTP,
  • dobitie 100 km za 10 min pomocou 100 kW DC nabíjačky,
  • trakčný akumulátor s kapacitou 50 kWh s garanciou na 8 rokov alebo 160 000 km na 70 % jej nabitia.

  JEDNODUCHOSŤ NABÍJANIA

  Ë-C4 X Ëlectric bol navrhnutý tak, aby vám uľahčil život. Na dotykovom displeji alebo v aplikácii MYCitroën je možné nabíjanie naplánovať alebo odložiť, aby ste napríklad využili výhody nižšej ceny elektriny mimo špičky. Nabíjacia zásuvka obsahuje farebnú diódu na sledovanie procesu nabíjania, ktorý je možné sledovať aj na diaľku v aplikácii MYCitroën. Zapojenie je tiež veľmi jednoduché vďaka ergonomickému nabíjaciemu portu.

  Čo sa týka káblov, tie sa dajú uložiť do podlahy v kufri batožinového priestoru.

  4 TYPY NABÍJANIA

  • ŠTANDARDNÁ ZÁSUVKA: Doma sa pre občasné potreby trakčný akumulátor dobije na 100 % za 24 hodín na štandardnej zásuvke.
  • ZÁSUVKA TYPU GREEN’UP: Na 14A zásuvke typu Green’up sa batéria dobije za 15 hodín.
  • WALL BOX: Zásuvku Wall Box je možné nainštalovať vo vašej domácnosti: umožňuje nabíjanie z 0 na 100 % za 7,5 hodiny pri jednej fáze a dokonca len za 5 hodín pri troch fázach s voliteľnou 11 kW nabíjačkou.
  • RÝCHLONABÍJACIA STANICA DC: Vo verejnej 100kW nabíjacej stanici sa 80 % trakčnej batérie dobije už za 30 minút, t.j. rýchlosťou 10 km/min.

  INTUITÍVNA INTERAKCIA PRE POKOJ DUŠE

  Citroën zjednodušil potrebnú interakciu, aby bola v každodennom živote taká jednoduchá, obohacujúca a prirodzená ako akákoľvek technológia používaná doma.

  Vodič má na digitálnej palubnej doske k dispozícii vyhradený displej na zobrazenie stavu trakčnej batérie alebo dojazdu, ako aj tri displeje na výber: indikátor napájania (elektromer), tok energie alebo spotreba klimatizácie/kúrenia. Ten umožňuje vizualizovať vplyv vykurovania vozidla a tepelnej pohody na spotrebu energie. Špecifické stránky rozhrania dotykovej obrazovky, ktoré sú prístupné priamo tlačidlom na stredovej konzole, označujú prevádzkový stav systému alebo nastavenia oneskoreného nabíjania batérie. Keď sa vozidlo nabíja, na obrazovke sa môže zobraziť zostávajúci čas potrebný na dosiahnutie úplného nabitia, obnovený dojazd alebo percento obnoveného nabitia batérie.

  Menu