Novinky

NOVÝ CITROËN C4 X

Citroën rozširuje svoju ponuku vozidiel o model C4 X a ë-C4 X Electric s jedinečne štýlovým konceptom navrhnutým pre zákazníkov, ktorí na trhu s automobilmi strednej triedy hľadajú atraktívnu alternatívu k ponuke hatchbacku a SUV. Model C4 X kombinuje eleganciu siluety fastbacku, moderný vzhľad SUV a s dĺžkou 4,60m nadčasovú príťažlivosť priestranného 4-dverového vozidla.

NOVÝ CITROËN C5 AIRCROSS

Citroën SUV C5 Aircross, ktorý je meradlom dokonalosti z hľadiska komfortu a variability, prešiel faceliftom a získal nový vzhľad. Srší z neho väčšia sila, dynamickosť a výnimočnosť. Vďaka modernizácii je štýlovejší a pri jazde pôsobí veľmi elegantne. V inovovanom interiéri nájdeme prijemné farby a veľmi kvalitné použité materiály. Celok budí dojem väčšieho priestoru a prispieva k vyššiemu komfortu cestovania.

NOVÝ CITROËN C5 X

NOVÝ CITROËN C5 X prináša inovatívny a jedinečný rozmer vozidla v segmente D. C5 X stelesňuje to najlepšie zo schopností a skúseností značky Citroën v oblastiach ako pohodlie, ktoré vás v službách tohto vozidla pozývajú cestovať v úplnom pokoji. Od svetla v kokpite, sedadiel Citroën Advanced Comfort®, ktoré ponúkajú mäkký aj dynamický komfort sedenia, až po veľkorysý priestor pre pasažierov, všetko vzniklo na podporu príjemného zážitku a pohodlia. Priestory, farby a materiály, pozornosť venovaná detailom, to všetko pomáha vytvárať útulnú a príjemnú atmosféru.

Od prvých metrov prenesie model Citroën C5 X svojich pasažierov do inej dimenzie. Verzia Citroën C5 X Plug-in Hybrid navyše uvádza do štandardnej výbavy aktívne pruženie Citroën Advanced Comfort®, ktoré ponúka štýl maximálneho komfortu a zároveň poskytuje potešenie vďaka aktívnemu a nepretržitému ovládaniu pruženia, ktoré filtruje nerovnosti na ceste. Vzniká tak príjemný zážitok posilnený o zvukovú izoláciu, ktorá dáva pocit, že ste v skutočnej škrupine. Citroën C5 X Plug-in Hybrid ide ešte o krok ďalej a svojim pasažierom poskytuje tichú a v plne elektrickom režime plynulú jazdu.

BERLINGO BUSINESS

Berlingo Business je vozidlo pre skutočných profesionálov, ktorí uprednostňujú praktickosť a pohodlie.

Z výroby sú vozidlá Berlingo Business dodávané s pevnou oceľovou prepážkou s mrežou za druhým radom sedadiel. Pevná prepážka umožňuje bezpečnú prepravu nákladu a cestujúcich. Vozidlá majú špecificky upravený podvozok a zosilnené pneumatiky vďaka čomu má vozidlo zvýšenú užitočnú hmotnosť.

Nový Citroën ë-C4 - 100% ëlectric

Citroën spustil v roku 2020 svoju elektrickú ofenzívu. Nový Citroën ë-C4 – 100% ëlectric uvádza novú etapu v tejto ofenzíve: stelesňuje technologickú a modernú elektrickú mobilitu pre väčší komfort a všestrannosť použitia: mobilitu triedy ë-Confort.

Nový Citroën ë-C4 – 100% ëlectric umožňuje každodennú jazdu v plne elektrickom režime, dokonalú izoláciu od vozovky a vonkajšieho sveta, v úplnom pokoji ako v ochrannej ulite: všetky vonkajšie rušivé prvky sú odfiltrované. Tichý chod, plynulý rozjazd, potešenie z jazdy, mäkké odpruženie, pohodlné sedadlá Advanced Comfort, absencia vibrácií na palube, ergonómia, ľahké ovládanie a ponuka služieb prispievajú k zvýšeniu pohodlia na palube pre celú posádku.

Menu